سیستان و بلوچستان سرشار از فرصت های ناب سرمایه گذاری است
سیستان و بلوچستان سرشار از فرصت های ناب سرمایه گذاری است

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند در این دیدار تاکید کرد: اگر سند آمایش سیستان و بلوچستان به خوبی تدوین و اجرایی شود اقتصاد منطقه را متحول می کند.
وی بر جلب سرمایه گذاری خارجی در سیستان و بلوچستان تاکید کرد و گفت: در سالجاری با وجود همه دشمنی های بدخواهان نظام، شاهد تراز مثبت در اقتصاد کشور هستیم که این امر از طریق بهره گیری از تمام ظرفیت های ملی محقق شد.
دژپسند تصریح کرد: امروز در زمینه ذخایر در کشور مشکلی وجود ندارد اما انچه که مشکل ایجاد کرده گران فروشی است.
دژپسند افزود: ضمن بهره گیری از تمام توان ملی برای مبارزه با هرگونه سوء استفاده،  مدیریت فعالانه بخش خصوصی در این خصوص  از ضروریات است.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار گفت: باید از ظرفیت نخبگان علمی کشور برای برون رفت از مشکلات و بهبود وضعیت موجود بهره گرفت.
آیت الله عباسعلی سلیمانی  با قدردانی از حضور مسوولان نظام در سیستان و بلوچستان ، آن را مایه برکت در این استان برشمرد.
امام جمعه زاهدان تاکید کرد: امروز دشمن از تمام دسیسه ها و ترفندها برای نا امید کردن مردم بهره گرفته است که همچون گذشته با هوشیاری مردم هیچگاه در رسیدن به اهداف شوم خود موفق نخواهد شد.
عضو خبرگان رهبری با اشاره به برکات نظام جمهوری اسلامی گفت: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی شاهد کاهش خط فقر و رسیدن به عدالت در جامعه هستیم.

1397/11/13