فرحی در بیست و سومین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت اقتصاد عنوان کرد؛ حمایت از فعالیت های دانش بنیان بخش فناوری اطلاعات و تنوع در خدمات به روستاهای کانونی محور برنامه های آتی پست بانک است
فرحی در بیست و سومین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت اقتصاد عنوان کرد؛ حمایت از فعالیت های دانش بنیان بخش فناوری اطلاعات و تنوع در خدمات به روستاهای کانونی محور برنامه های آتی پست بانک است

مدیرعامل پست بانک کشور در بیست و سومین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی بر نقش مهم و راهبردی روابط عمومی ها در تبیین فعالیت های اقتصادی کشور برای مردم تاکید کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، خسرو فرحی با بیان این مطلب اظهار داشت: پست بانک ایران با استفاده از زیرساختهای ارتباطی کشور، در راستای توسعه فعالیت های اقتصادی فراگیر اقدامات بسیار موثر و مفیدی انجام داده است.
وی تصریح کرد: فعالیت های پست بانک ایران ضمن انطباق با قوانین تجاری و بانکداری، یک بانک تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است که وجود آن در راستای حمایت از فعالیتهای این بخش ضرورت دارد.
فرحی همکاری با سایر بانکها بخصوص بانکهای دولتی، تسهیل در خدمات وصول و حمایت از فعالیت های دانش بنیان بویژه در حوزه ICT را از جمله دیگر فعالیتهای پست بانک ایران معرفی کرد.
مدیرعامل پست بانک در پایان با اشاره به بیست و دومین سال تاسیس پست بانک ایران اظهار داشت: این بانک هم اکنون با شش هزار و پانصد باجه در روستاهای کانونی فعالیت دارد و کلیه خدمات بانکی را با مجوز بانک مرکزی ارائه می کند.
در ادامه، سیدمالک حسینی، مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد با تبریک بیست و دومین سال تاسیس پست بانک ایران،ضمن تاکید بر اهمیت اعتماد عمومی در اقتصاد اظهار داشت: در بررسی موضوع تقاضای غیر معمول برای برخی از کالاها در ماههای گذشته در حالی که کمبودی وجود نداشت، ضرورت کار بیشتر بر روی اعتماد سازی در جامعه احساس می شود.
وی در پایان گفت: پست بانک ایران محصول دوره بعد از انقلاب اسلامی است که مطابق شعارها و آرمانهای انقلاب، توجه ویژه به روستاها  برای دسترسی فراگیر به فرصت ها را جزو اولویتهای خود قرار داده است.
در ادامه بیست و سومین جلسه شورای اطلاع رسانی وزارت اقتصاد، پیشنهادات اعضای این شورا در خصوص تدوین برنامه های پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و همچنین پیشرفت شکل گیری شبکه رسانه ای وزارت اقتصاد مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

1397/10/01